Torty Bydgoszcz

Urodziny, imieniny, wesele, spotkanie rodzinne, rocznica, impreza firmowa… jak świętować wyjątkową okazję bez odpowiedniej oprawy? 
Torty od VIKTu pomogą uświetnić każdą uroczystość! Świeżo, zdrowo, pysznie i efektownie!

Torty urodzinowe i okolicznościowe​

Jeśli nie lubisz ciemnej czekolady, ale pałasz ogromną miłością do tej białej, która w połączeniu z kokosem przenosi Cię do kulinarnego raju, po prostu powiedz! Dopasujemy każdy tort do Ciebie! Wszystkie zamówienia przygotowujemy i dopasowujemy do indywidualnych upodobań tortowych naszych klientów. 
Smaki naszych tortów są nietuzinkowe,
ale znajdziecie też tortowe klasyki, takie jak ciasteczko, śmietanka z owocami, czy wanilia. 

Torty Weselne

VIKTowe torty weselne przygotowane są specjalnie na Wasz ślub i przyjęcie weselne. Wykonujemy torty zdobione świeżymi kwiatami, naked, semi-naked, z elementami dekoracyjnymi z masy cukrowej, papieru jadalnego oraz klasyczne. Tort weselny powinien być pięknym i smacznym zwieńczeniem tego jakże ważnego dnia!
 W celu zamówienia tortu prosimy o kontakt mailowy lub użycie formularza kontaktowego z dołu strony. Przed Państwa weselem z chęcią się  spotkamy, omówimy szczegóły dotyczące wyglądu oraz smaków tortu i możliwych innych dodatków oraz przedstawimy przygotowane wcześniej smaki tortów (degustacja).

Doskonałym uzupełnieniem uroczystości weselnej będzie także Słodki Stół  z przygotowanymi przez nas wyjątkowymi przysmakami i słodyczami – coraz popularniejsze przy torcie weselnym są drobne słodkości zajmujące miejsce tradycyjnych ciast, może to rozwiązanie właśnie dla Was? 🙂 

Torty dziecięce

Dla naszych najmłodszych klientów przygotowujemy torty z dziecięcych snów i marzeń! Nasze torty ozdabiamy ulubionymi postaciami z bajek, książek oraz opowieści, także tych wymyślonych przez Wasze pociechy! 
Wykonywanie tortów dla dzieci jest dla nas świetną zabawą, możliwością powrotu do najmłodszych lat i spełnieniem własnych
„marzeń tortowych” – wszystkie figurki, rysunki
i pozostałe ozdoby przygotowujemy ręcznie, dlatego też każdy tort jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju 🙂 

Torty specjalne

Nasze torty przygotowywane są zawsze na indywidualne zamówienie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także torty:

  • dla diabetyków
  • wegańskie
  • naturalnie bezglutenowe*

Spróbuj naszych tortów i ciast na Frymarku Bydgoskim, śledź nas na Facebooku oraz Instagramie!

*oznacza to wykorzystanie produktów z natury bezglutenowych lub z certyfikatem potwierdzającym jego bezglutenowość 

Zapytanie o Viktowy tort