Torty Bydgoszcz

Urodziny, imieniny, wesele, spotkanie rodzinne, rocznica, impreza firmowa… jak świętować wyjątkową okazję bez odpowiedniej oprawy? 
Torty od VIKT pomogą uświetnić każdą uroczystość! Świeżo, zdrowo, pysznie i efektownie!

Torty urodzinowe i okoliczościowe​

Jeśli nie lubisz ciemnej czekolady, ale pałasz ogromną miłością do tej białej, która w połączeniu z kokosem przenosi Cię do kulinarnego raju, po prostu powiedz! Dopasujemy każdy tort do Ciebie! Wszystkie zamówienia przygotowujemy i dopasowujemy do indywidualnych upodobań.

Torty Weselne na zamówienie

VIKTowe torty weselne przygotowane są specjalnie na Wasz ślub i przyjęcie weselne. Wykonujemy torty zdobione świeżymi kwiatami, naked, semi-naked oraz klasyczne. Nasze torty weselne będą pięknym uwieńczeniem tego jedynego wieczoru. W celu zamówienia tortu prosimy o kontakt mailowy lub użycie formularza kontaktowego z dołu strony. Przed Państwa weselem z chęcią się z spotkamy, omówimy szczegóły tortu i możliwych innych dodatków oraz przedstawimy przygotowane wcześniej smaki tortów.

Doskonałym uzupełnieniem uroczystości weselnej będzie słodki stół z przygotowanymi przez nas wyjątkowymi przysmakami i słodyczami.

Torty dziecięce

Dla naszych najmłodszych klientów przygotowujemy torty z dziecięcych snów i marzeń. Ozdabiamy je ulubionymi postaciami z bajek, książek oraz opowieści. Torty dziecięce idealnie się też nadają dla
Wykonywanie tortów dla dzieci jest dla nas zabawą i możliwością powrotu do najmłodszych lat i spełnieniem własnych marzeń.

Torty specjalne

Nasze torty przygotowywane są zawsze na indywidualne zamówienie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także torty:

  • komunijne na przyjęcie
  • dla diabetyków
  • wegańskie
  • naturalnie bezglutenowe

Spróbuj naszych tortów i ciast na Frymarku Bydgoskim oraz śledź nas na Facebooku

Vikt Catering torty naszej produkcji

Zapytanie o Viktowy tort