[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][ad_1]
Halo halo!
Nie zapominajcie o frymarku, bo to super sprawa ?
My w następnym tygodniu się pokażemy, ale teraz też mega warto!


Dzień dobry ?!
Mimo panujących infekcji i grypy my jesteśmy w gotowości przed niedzielnym (11 lutego) FRYMARKiem. Zapraszamy do Kamienica 12 przy ul. Poznańskiej 12 od g. 10 do 14 w niedzielę 11 lutego. Puścicie posta w Świat?

Przygotowaliśmy dla Was stoiska z nabiałem kozim i krowim, przetworami warzywnymi i owocowymi, pastami różnego rodzaju (również dla wegan i wegetarian), znajdziecie u nas jaja, miody, tempech, syropy, pieczywo (również GF). Dania obiadowe na ciepło i na zimno, na miejscu i na wynos (zabierzcie pudełka, słoiki i torby na zakupy). Mięsa, kiełbasy i wędliny.
Przekrój wypieków i słodyczy, nawet dla diet eliminacyjnych. A do tego duży wybór i fajni ludzie. To możemy Wam zagwarantować.
Przybywajcie ?
[ad_2]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *