[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][ad_1]
Kochani!
Żeby nie było niejasności, które pojawiają się w Waszych zapytaniach, chciałam oficjalnie poinformować, że NIE WSPÓŁPRACUJEMY już z Cukiernią Brzozową. W związku z czym, w Brzozie nie zjecie, ani nie zamówicie ciast i tortów, przygotowywanych przeze mnie.
Tak już pozostanie, dlatego w celu zamawiania lub odbioru takowych zapraszam do kontaktu mailowego ( info@vikt.pl), przez wiadomość prywatną na facebooku lub telefonicznie. Regularnie możecie mnie także spotkać na Frymark bydgoski – cykliczny targ produktów eko, regionalnych i rękodzieła! (:

[ad_2]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *